O nas

SOLTYSIK REISEN - Jakość i doświadczenie

 

Firma SOLTYSIK REISEN założona została w 1972r. Świadczymy nasze usługi na teranie kraju oraz poza jego granicami. Oferujemy Państwu usługi transportowe, wynajem autokarów, sprzedaż wycieczek, wczasów, ubezpieczeń.
Działalność firmy to przede wszystkim prowadzenie koncesjonowanych międzynarodowych przewozów autokarowych.

Gwarantujemy Państwu najbardziej konkurencyjne ceny biletów, bez dodatkowych opłat.

int_IMG_0646 a

WYNAJEM AUTOKARÓW W KRAJU I EUROPIE

 

Oferujemy Państwu wynajem autokarów oraz usług transportowych na terenie kraju i Europy. Zapewniamy komfortowy transport do celu.

  • ⇒ wynajem busów i autobusów
  • ⇒ obsługa imprez okolicznościowych
  • ⇒ wesela
  • ⇒ wyjazdy do pracy
  • ⇒ transfer na lotniska, dworce itd.
  • ⇒ delegacje
  • ⇒ wycieczki szkolne
  • ⇒ wyjazdy na imprezy sportowe
  • ⇒ wyjazdy na imprezy integracyjne

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta (zależne od czasu i przejechanej trasy).

Doświadczeni kierowcy posiadający odpowiednie kwalifikacje, wysoka dbałość o stan techniczny pojazdów (m. in. własne zaplecze techniczne), są gwarancją bezpieczeństwa i komfortu podróżowania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do biur podróży, kontrahentów indywidualnych, szkół, wszelkiego rodzaju organizacji, zakładów pracy, jak i osób prywatnych. Gwarantujemy Państwu bardzo konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do każdego zamówienia – możliwość negocjacji ostatecznej ceny.

 

 

CERTYFIKATY I ZEZWOLENIA

Firma Coach 4 You – Maik Sołtysik posiada niezbędne Certyfikaty, Licencje i Zezwolenia.
Nasi kierowcy posiadają długoletnie doświadczenie i liczne certyfikaty bezpiecznej jazdy, regularnie uczestniczą w kursach podnoszących ich kwalifikacje.

Zobacz

WESELA

Ślub, Wesele to jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu dlatego też pomożemy w sposób profesjonalny obsłużyć przewóz młodej pary jak i gości weselnych. W naszej flocie posiadamy limuzyny, busy oraz autokary.

Zobacz

AUTOKARY

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne i komfortowe autokary marki Mercedes, Setra, Man spełniające normy od EURO-4 do EURO-6. Wszystkie autokary wyposażone są w dodatkowe systemy takie jak ABS, ASR, retarder, co podnosi gwarancję bezpiecznej i komfortowej jazdy.

Zobacz