PLATFORMA SINDBAD – PRZYSTĄPIENIE PRZEWOŹNIKÓW SOLTYSIK REISEN

PLATFORMA SINDBAD – PRZYSTĄPIENIE PRZEWOŹNIKÓW SOLTYSIK REISEN


KOMUNIKAT
dot. przystąpienia przewoźników Soltysik Reisen
do Platformy SINDBAD z dnia 03.09.2013r.

Z przyjemnością informujemy, że od 1 października 2013 roku firmy Soltysik Reisen Sp. z o.o. realizujące połączenia autokarowe z Polski do Niemiec przystąpiły do Platformy SINDBAD. W związku z powyższym informujemy, że obecnie pracujemy nad modyfikacją rozkładów jazdy linii Soltysik, które od 1 października ulegną zmianom. Sprzedane wcześniej bilety firmy Soltysik zachowują swoją ważność i klienci będą mogli je wykorzystać na połączenia realizowane przez platformę Sindbad. Prosimy na bieżąco analizować komunikaty platformy Sindbad dotyczące zmian w rozkładach jazdy.

Uprzejmie informujemy, że w związku z porozumieniem zawartym pomiędzy naszymi firmami zmianie ulegnie również system rozliczeń sprzedaży oferty Soltysik. Do 30 września sprzedaż biletów tych przewoźników rozliczana będzie z firmą Soltysik, natomiast od 1 października br. oferta Soltysik będzie nadal dostępna w sprzedaży, ale jej rozliczenie odbywać się będzie w ramach umowy zawartej z SINDBAD Sp. z o.o.

Agenci posiadający już podpisaną umowę agencyjną z SINDBAD nie muszą zatem spełniać żadnych dodatkowych warunków, sprzedaż oferty Soltysik będzie wliczana automatycznie do raportu sprzedażowego, dzięki czemu biuro rozliczać się będzie z jednym tylko przewoźnikiem. Wydruk ”Rozliczenie za okres” z systemów sprzedażowych wykonany na oferenta SINDBAD będzie zawierał również bilety sprzedane na liniach oferentów Soltysik. Natomiast biura, które nie posiadają umowy z SINDBAD, a są zainteresowane sprzedażą oferty proszone są o kontakt z działem marketingu SINDBAD tel. 77 402 15 11-14, e-mail: marketing@sindbad.pl

Stali klienci firm Soltysik i nadal mogą korzystać z przywilejów Karty Stałego Klienta, ponadto mają możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta SINDBAD pod warunkiem przesłania wypełnionego wniosku KSK SINDBAD wraz z kserokopią posiadanej karty Soltysik. Wniosek na kartę SINDBAD można pobrać ze strony http://www.sindbad.pl/artykul/wnioski-na-karte-stalego-klienta

Jednocześnie informujemy, że Regulaminy Przewozu firm Soltysik zostaną dostosowane do Regulaminu Przewozów międzynarodowymi liniami autokarowymi SINDBAD. Nowe rozkłady jazdy wkrótce dostępne będą w systemach sprzedażowych pod linkiem SINDBAD oraz Soltysik.
Prosimy o informowanie o w/w fakcie naszych klientów. Ewentualne pytania prosimy kierować pod numer Infolinii SINDBAD 801 22 33 44 lub 77 443 44 44.

Z poważaniem
Mirosław Soltysik
Prezes Soltysik Sp. z o.o.